//Garinės pirties įrengimas

Garinės pirties įrengimas

Garinės pirtys- vis labiau populiarėjanti pirtis Lietuvoje.Pagridinės papuliarėjimo priežastys yra :

Labai palankus žmogui klimatas. Šilumos šaltinis – garo generatorius, kuris dažniausiai montuojamas atskiroje patalpoje. Garo generatorius, kaitinimo elementų pagalba, garina vandenį ir garas yra tiekiamas per varinius vamzdžius į garo pirtį. Sukuriamas šiltas ( iki 52 laipsnių ) ir labai drėgnas ( iki 98 procentų santykinės drėgmės ) klimatas. Toks klimatas priimtinas beveik visiems žmonėms.

Greitas statybos procesas vietoje. Garinė pirtis gaminama iš EPS – 300 polistireno. Gaminamas visai atskiras garo pirties namelis. Konstruscija pjaunama programinėmis staklėmis, jungiama segmentais ir sumontuojama kontroliniam patikrinimui gamybos vietoje. Garinės pirties korpusas pristatomas į montavimo vietą jau paruoštais plytelių klijavimui paviršiais ( armuotas stiklo audinio tinklu ir specialiais mišiniais). Montavimo vietoje surenkamas.

Lengva priežiūra ekspoatavimo metu. Visi pirties paviršiai išklijuojami mozaikinėmis plytelėmis, vidutinio dydžio plytelėmis, naturalaus akmens plokštėmis arba plytelėmis. Po procedūros nereikia paviršių net valyti. Drėmės lašeliai nuslenka sienomis į kanalizacijos trapą, o likutinė drėgmė išgaruoja per ventiliacines angas. Šiltas klimatas išsilaiko gana ilgai.

Nedidelės energetinės išlaidos. Kadangi pirtis pastatyta iš izoliacinės medžiagos, šilumos nuostoliai yra minimalūs. Prieš pradedant naudotis pirtimi, garas turi sušildyti tik plyteles. Garo generatoriaus galia priklauso nuo patalpos tūrio. Paprastai skaičiuojant, vienam kūbiniam metrui pirties išildyti reikaliga 900 vatų galia.

Platus spektras higieninių procedūrų. Garinėje pirtyje galima atlikti kūno pylingus druskos tirpalais, medumi, ir gydomuoju purvu. Paviršiai yra lengvai nuplaunami. Pačioje pirtyje dažnai montuojamas ir higieninis dušas. Dažnai projektuojame nors vieną gulimą vietą. Garo  pagalba, galima dozuoti garinės pirtims skirtus kvapus. Kadangi nėra aukštų temperatūrų, galima montuoti šviesolaidinį arba LED apšvietimą. Papildomai komplektuojama druskos dozavimo sistema – rūko pavidalu per purkštukus išpuškiamas jūros druskos tirpalas.

Patogus poilsiui interjeras. Garinėse pirtyse gaminami erganomiški gultai sėdėjimui ir gulėjimui. Atskirai formuojamos funcionalios garo vazos, vandens fontanėliai, elektra arba vandeniu šildomi gultai, šildomos grindys. Garinė pirtis gali būti suprojektuota kaip ir originaliu turkišku stiliumi, taip ir moderniu, šiuolaikiniu stiliumi ( su vitrinomis, šviečiančiomis stiklo sienomis ir lubomis). Jūs galite turėti visustradicinius rytų egzotikos elementus ( kupolą, kolonas, raštotas sienas ir lubas). Turkiškų pirčių apdaila pritraukia originalumu naudojant  marmuro arkas ir turtingą rytietišką interjerą. Kaip apildomi aksesuarai, naudojamas hamame –  marmuro Gurna ( akmens dubuo su vandentiekio vandens tiekimu ) , ” žvaigždėtas dangus “, masažo stalai , ir t.t.

Mūsų vadybininkai mielai atsakys į visus Jūsų klausimus. Jei jūs neturite  turkiškos pirties projekto ir nesate  nusprendę , kokia turėtų būti garinės pirties apdaila, skambinkite. Mūsų specialistai yra pasirengę atvykti pas Jus ir padėti suprojektuoti Jūsų svajonę . Taip pat išsamių patarimų galite gauti paskambinę mūsų vadybininkams. Jei reikalingas garinės pirties įrengimas – galime Jums padėti.