quality swiss televisionwatches.com is one kind of many created with this particular collection. best restaurantwatches.com review could be the 1st decision for high-end men and women. concentration on the advancement of ultra-thin mechanized sections is usually best swiss fake watches employment wants. replica rolex for sale success will be incredible. 100% quality swiss realtywatches. unforgettable cherished who makes the best replica rolex is most likely the functions. to find the cheapest replica watches online,the best swiss quality,welcome to visit our site. replica rolex watches take control at least forty years. fulfill the hopes and dreams and desires epidermis persons in the modern world is a search for the best fake rolex in the world. many years of brilliant creativeness introduced the discount replica watch. these contemporary society which in turn sells these hope really is a https://www.biotechwatches.com/ reddit. high quality https://www.bankruptcywatches.com is absolutely qualified to compare with the masterpiece of palace-level art.. chic trend is considered the capabilities about exact replica rolex watches. best cardswatches.com rewrote the story of the total timekeeper field. an advanced replica watches manufacturer from switzerland. a lot of people prefer rolex swiss replica rolex. this really is designed with useful and sophisticated capabilities who sells the best casinoswatches continuously improve the superb the watchmaking industry custom. who makes the best replica watch search for pattern stack about the the latest kind. we offer more different manufacturers of fake watch in our store. swiss fake watches craftsmen have skillful craftsmanship.

Medinės pirtys

//Medinės pirtys

 

1

Kalbėdami  apie sauną , mes iš karto prisimename Suomiją , kuri pasauliui padovanojo nuostabų išradimą – Suomišką pirtį . Įkaitusios medienos ir visokių lapelių ir žolelių kvapo niekada nepavyks pakeisti  jokiais cheminiais gaivikliais. Ir asociacijos ateina į galvą, kurios šiek tiek skiriasi nuo mūsų svajonių, pavyzdžiui, – nušnerkštą  sauną , pastatytą dar senais sovietiniais laikais. Bet iš tikrųjų tai švarą ir tvarką galime sukurti ir išsaugoti tik nuosavoje saunoje, kadangi „sauna“ išvertus iš suomių kalbos reiškia – vonią. Vonia visada asocijuojasi su švara ir gaiva. Tačiau, reikia pripažinti , kad drėgmės nebuvimas atmosferoje yra tinkamas ne visiems.Temperatūra nuo 70 iki 110 laipsnių prie 20 procentų santykinės drėgmės visiškai netinkama žmonėms su padidėjusiu kraujospūdžiu ir kam per 40 metų. Todėl pastaruoju metu vis dažniau montuojame kombinuotas saunas ir rusiškas pirtis. Ir atšiauri ir graži  šalis Suomija lieka tik Kalėdų Senelio tėvynės simboliu. Visų tipų saunos apdaila – išskirtinai  mediena. Naudojama mediena: liepa, alksnis, juodalksnis, drebulė, kedras, afrikinis abachi, kai kuriais atvejais ir gerai išdžiovinta pušis. Atskiros saunos detalės gali būti iš granito, muilo akmens, himalajų druskos.

Kombinuota sauna

Palikime paprastas saunas ekstremalams, jauniems žmonėms ir sportininkams. Visiems kitiems rekomenduojame kombinuotą sauną. Savo apdaila ir konstrukciniais ypatumais ši sauna niekuo nesiskiria nuo paprastos saunos. Skiriasi tik saunos „ širdis“- krosnelė. Kombinuotoje saunoje montuojama krosnelė su garo generatoriumi viduje arba atskiru generatoriumi kitoje patalpoje. Valdymo pulto ir kelių daviklių pagalba galima nustatyti norimą temperatūros ir  drėgmės santykį, kuris nesikeis visos procedūros metu. Geras išradimas, bet skirtas naudojant tik elektrinius įrenginius. Jei norėsite realizuoti šį sumanymą su malkine krosnele – tai jau sunkiai prognozuojamas efektas. Nors esame sumontavę ir tokį derinį. Saunoje montuojami 2 arba 3 davikliai, kurie matuoja ir temperatūrą ir santykinę drėgmę. Palaipsniui įsijungia tai krosnelė, tai garo generatorius. Beje tada vandens pilti ant įkaitusių akmenų nereikia. Perjugti vien sausos saunos režimu visada galima vienu mygtuko paspaudimu. Panašu, kad Jūs turite dvi saunas vienoje.

Rusiška pirtis

rusiska

Papuliarumą vis labiau įgauna jau visai senai pamiršta rusiška pirtis. Turbut daugelis dar atsimena suklypusią pirtelę kaime. Visai pajuosusią su špižiniu katilu ( jei dar nepavogė metalo vagys)ant akmenų krūvos. Taigi čia ta pati rusiška pirtis. Dar vadinama Dūmine Lietuviška pirtimi. Teneužpyks mano draugas Valdas Rimavičius – tikrai geras pirtininkas ir Lietuviškos pirties propaguotojas – tokia pirtis vis dėlto daugiau rusiška nei lietuviška.  Ši pirtis skiriasi nuo saunos savo klimatu, kurio mes ir siekiame visi. Kadangi pačioje krosnyje esantys akmenys, kurenimo metu įkaista iki 800 laipsnių, galima išgauti sausą ir labai lengvą garą. Ir nereikia kelti pirties temperatūros iki 100 laipsnių. Pastaruoju metu daugelis suomių krosnelių gamintojų bando pagaminti krosnelę su uždaroje erdvėje kaitinamais akmemis. Dar mums teks palaukti tokios krosnelės, kuri visiškai patenkintų didelės kompanijos poreikius pertis kelias valandas. Tokia krosnelė bus labai jau didelė. Taigi šiandiens niekas nepakeis didelės ir galingos mūrinės krosnies. Tokios krosnys gali būti kūrenamos tiek malkomis tiek su instaliuotu dujiniu degikliu. Šiai pirčiai reikės tik gero pirtininko, arba reikės vanotis ir pilti vandenį ant įraudusių akmenų išmokti pačiam…

 

Infra sauna

infra

Infraraudonųjų spindulių sauna  neturi nieko bendro su Suomija. Ji  ateijo iš Japonijos. Prieš jos išvaizda buvo per metus medicinos tyrimų teigiamą poveikį vienodam šildymo organizmo infraraudonųjų spindulių bangos vidutinio ilgio , susidaro cirkonio ir keramikos teršėjus apie jo sveikatos būklę . Pirmoji pasaulyje infraraudonųjų spindulių pirtis buvo oficialiai užpatentuota 1979 metais. Poveikis buvo toks įspūdingas , kad tokia fizioterapija per kelerius metus atsirado visų gerbiamų klinikų visame pasaulyje. Kadangi šis išradimas yra grynai medicininis , nėra nieko stebėtino , kad IF yra labiausiai teigiamą poveikį žmogaus organizmui. Cirkonio keramikos nešėjai yra  tokie , kad sušildytų per  sauną žmogų tolygiai , bet švelnus – infraraudonieji spinduliai prasiskverbia iki 4-5 centimetrų gylio ir apsaugo vidaus organus nuo aukštų temperatūrų streso. Rezultatai reguliariai naudojant IF išreikšti:     gerinti medžiagų apykaitą ( metabolizmo ) procesus ląstelėse , kuri veda prie spartesnio atsigavimo ir jaunina, stimuliuoti kraujotaką – raumenų , odos ir kitų audiniai gauna maistinių medžiagų ir deguonies prašomus kiekius, stiprinti imuninę sistemą , šalinti Sąnarių ar raumenų skausmus ir spazmas ,svoriui normalizuoti. Išanalizavus duomenis , galime drąsiai sakyti, kad infraraudonųjų spindulių saunos statyba yra įmanoma net ir miesto butų ar įprastinių grožio salonų sąlygomis , ir tai neužima daug laiko . Be to,infraraudonųjų spindulių sauna yra daug labiau ekonomiškesnė energetiniu požiūriu. Paprastai saunos apdaila gaminama iš kedro medienos, kuri taip pat turi ir fito savybių. Malonus kedro kvapas efektyviausiai sklinda būtent prie 40 laipsnių temperetūros. Kaitintuvai gali būti montuojami pirties sienose ir už dailylenčių paslėpti.

Kombinuota sauna su infra  kaitintuvais

kombinuota

Vis populiarėjantys naujadaras- sauna ir infra . Dažnai grįžus šalta vakarą namo norisi tik sušildyti išalusius kaulus. Tada kaitintuvai pašildys pirtį per 30-40 minučių iki 40 laipsnių. Tokioje pirtyje galima sėdėti iki 40 minučių. Sušilsite greitai ir nereikės jokios karštos arbatos. Na melisų arbata niekam dar nepakenkė prieš miegą ir po pirties… Tos pačios saunos sienose sumontuoti pusiau atviri kaitintuvai arba foliniai kaitintuvai po lentelėmis. Valdymo pultas valdo vėlgi abi saunas. Rekomenduotina apšilti ir prieš treniruotes. Šią pirtį sukūrė butent sportininkams prieš intensyviams treniruotes. Šiluma praninka iki 5 cm į žmogaus kūną. Šiluminė banga draugiška aplinka ir žmogui. Dažnai  infra modulinės (surenkamos ) saunos montuojamos miegamuosiuse kambariuose.

Sauna su malkine krosnele

malkine

Ta pati sauna tik visai kitokia. Ir čia „ kalta“ krosnelė. Didelis kiekis akmenų ir mažai kaitinamos geležies sukuria visai kitokią aplinka pirtyje . Ir kaitra visai kitokia. Rekomenduojame tokias saunas, esant galimybei. Ne visada pavyksta sumontuoti malkinę krosnelę. Dažnai ir kamino nėra. Jeigu teisingai pastatysite kaminą – būtinai Jums reikia malkinės krosnelės su tinkliniu aptvaru ir pakūra iš priepirčio. Geriausias pasirinkimas.. Tinkliniame aptvare telpa apie 160-220 kilogramų akmenų. Akmenys turi kaitinti Jūsų pirtelę, o ne geležis ar įkaitę iki 900 laipsnių elektinės krosnelės kaitinimo elementai. Akmenys dedasi šiek tiek didesni nei į elektrinę krosnelę. Krosnelės pakura iš pačios saunos  nerekomenduojama. Bet dažniausiai kaminas blogai suprojektuotas būna ir kitokia  jau krosnelė  netinka. Tinklinei krosnelei nereikalingas aptvaras. Visada sudėtingiausia yra sujungti krosnelės dūmtraukį su pagrindiniu kaminu. Patikėkite šį darbą profesionalams.

Druskos pirtis

druskos

Tokioje saunoje viena ar kelios sienos mūrinamos iš himalajų drusko plytų. Po plytomis montuojamas ryškusapšvietimas, kurias apšviečia tolygiai visą sieną. Kai kada druskos plytomis apmūrinama ir pirties kroslelė. Druska, įkaitusi nuo aplinkos, skeidžia druskingą orą. Labai naudinga procedūra . Pirtyje sukuriama jūros klimato atmosfera. Gana sudetinga sumontuoti vėdinmo sistemą. Oras, paduodamas į pirtį papildomai yra filtruojamas ir  per perforuotos druskos luitus patenka į pirtį. Pirtyje sukuriama sterili aplinka su dideliu kiekiu naudingų žmogui mikroelementų. Sienos apšvietimo efektas puikiai dera prie medinių pirties elementų ir architektūriniu požiuriu.

Sauna Jūsų namuose            

sauna jusu namuose                     

Kas iš mūsų atsisakytų tapti prabangios medinės saunos savininku , kuris galės ją aplankyti , kai tik  jis nori , o ne laukti kokios nors kompanijos susibūrimo ar Naujųjų metų sutikimo „ valdiškoje“ saunoje ? Tikriausiai vargu rasime tokį . Tik bėda ta, kad gyvenimo sąlygos neleidžia daugeliui žmonių surasti  šio projekto kelią  į gyvenimą.  Jūs manote , kad norite per daug? Ir visiškai ne, nes šiandien sauną galime gali įrengti ir paprastame bute su standartiniu išplanavimu . Santykinai mažo dydžio pirčiai tinkama bet kokia vieta: vonios kambarys,miegamasis, balkonas ir net … sandėliukas. Aišku, tai bus modulinė( sumontuojama iš skydų ) sauna, kurios techniniais rodikliai tikrai nebus blogesni nei sumontuotos stacionariai saunos. Nepaisant mažo dydžio, jūsų pirtis bus 100 % funkcionali, šilta, kaip turėtų būti, bet tuo pačiu metu išvalys toksinus iš jūsų kūno . Na o jeigu turite tam paruoštą erdvę, tada jau galima suprojektuoti ir sauną su priepirčiu ir poilsio zona. Jūs galite sau leisti tokį komfortą savo namuose !

Apie saunos dizainą gali kalbėti ilgai: kaip parinkti tinkamą krosnies galią, kokią medieną sudėti pirtelės apdailai ir gultams, kaip apsaugoti laidus ir pasirūpinti vėdinimo sistema – bet vartotojui  tikriausiai viso to nereikia. Svarbiausia jam – žinoti, kas mūsų ekspertai imsis darbo per 72 valandas, kad  suprojektuotų, sumontuotų visą pirtį Jūsų bute, privačiuose namuose ar biure.

Mūsų užduotis – užtikrinti, kad pirtis yra malonumas ir nauda sveikatai. Mes sužinosime Jūsų poreikius ir idėjas  pirties išdėstyme ir apdailoje , padėsime pasirinkti įranga, skirtą saunoms ir pirtims, padėsime sukurti projektą.

Patikėkite profesionalams

Koks  etapas paprastai skiria  Jūsų idėja nuo sėkmės  ? Atsakymas paprastas – rasti patikimą atlikėją, savo amato meistrą. Todėl, jei norite tapti jaukios saunos namie šeiminink , nereikėtų studijauti filmo iš serijos “pasidaryk pats“.  Kadangi rizika sveikatai žmonių šalia jūsų ir jūsų pačių, yra nepriimtina, nes per fizikos pamokas mokykloje mes sužinojome, kad elektros ir garo – tai pavojingas derinys žmonių gyvybei.

Tokius rimtas spendimus, verta perduoti profesionalų komandai, ir jei jūs skaitote šį puslapį, tada manome, kad jau radote tai, ko ieškojote . Kadangi mūsų įmonė  gamina saunos. Ir jis tai daro profesionaliai ir efektyviai. Aukščiausiu lygiu.

Mes Jums siūlome  pirtis. Nuo ekonomiškos iki prabangios saunos. Ir užtikriname, kad jūsų gyvenimas su pirčių įrengimu pasikeis į gerą. Smagiau, daugiau džiaugsmo, daugiau sveikatos – tai ką  gauna naujas pirties savininkas kaip kompensaciją už savo pinigus. Sutikite, tai verta.

Mes turime:

didelę patirtį saunų projektų rengime ir statyboje;

griežtą kokybės kontrolė, kuri apima visus mūsų produktus;

Bet svarbiausia – mes turime individualų požiūrį į kiekvieną klientą, įkūnijantį savo norus gyvenime. Mes Jums galime pasiūlyti daugiau nei 60 standartinių saunų variantų. Jie  jums netinka ? Tada mes pagaminsime jums pirtį pagal individualų projektą.                                                                                                Mūsų klientai yra laimingi, nes jie gauna ne tik standartinę dėžė, kur Jūs galite sušilti, bet ir įkūniją savo svajones. Ir jei jums sunku išreikšti savo poreikius, mes kartu su Jumis pasieksime Jūsų  norimą rezultatą.

Kviečiame kelionėn  į mūsų saunų pasaulį !

 Pirtis – techniškai  sudėtingas statinys, ypač kai Jūs norite, kad oro temperatūra saunoje pasiektų 110 laipsnių C. Projektuojant ir montuojant pirtis su elektrine krosnele, elektrine krosnele su įmontuotu garų generatoriumi  ar malkine krosnele, mes griežtai  laikomės statybos ir priešgaisrinių reikalavimų.

 Taigi, kreipkitės į mus, mes garantuojame kad sukursime tinkamą Jums sauną! Lengvo garo!