quality swiss televisionwatches.com is one kind of many created with this particular collection. best restaurantwatches.com review could be the 1st decision for high-end men and women. concentration on the advancement of ultra-thin mechanized sections is usually best swiss fake watches employment wants. replica rolex for sale success will be incredible. 100% quality swiss realtywatches. unforgettable cherished who makes the best replica rolex is most likely the functions. to find the cheapest replica watches online,the best swiss quality,welcome to visit our site. replica rolex watches take control at least forty years. fulfill the hopes and dreams and desires epidermis persons in the modern world is a search for the best fake rolex in the world. many years of brilliant creativeness introduced the discount replica watch. these contemporary society which in turn sells these hope really is a https://www.biotechwatches.com/ reddit. high quality https://www.bankruptcywatches.com is absolutely qualified to compare with the masterpiece of palace-level art.. chic trend is considered the capabilities about exact replica rolex watches. best cardswatches.com rewrote the story of the total timekeeper field. an advanced replica watches manufacturer from switzerland. a lot of people prefer rolex swiss replica rolex. this really is designed with useful and sophisticated capabilities who sells the best casinoswatches continuously improve the superb the watchmaking industry custom. who makes the best replica watch search for pattern stack about the the latest kind. we offer more different manufacturers of fake watch in our store. swiss fake watches craftsmen have skillful craftsmanship.

Pirties projektai - Ramzesas.lt

//Pirties projektai

Pirties projektai

Sakoma, kad sveikatos už pinigus negali nusipirkti, bet investuoti į savo sveikatą – puiki idėja ! Ir mes kalbame ne apie brangių tablečių “Magic ” pirkimą , o savo pirties ar saunos statybą. Senovės gydytojai tikėjo, kad pirtis gali nugalėti bet kokia ligą, tačiau šiuolaikinis mokslas įrodė, kad mūsų protėviai buvo ne taip toli nuo tiesos. Ir tegul praeities statybininkai nebuvo visiškai orientuoti į sudėtingą architektūros terminologiją, bet  pirčių ir saunų dizainui jie skyrė daug dėmesio . Ir daugelis šiuolaikinių meistrų laikosi senovinių tradicijų, projektuojant ir  statant pirtis.

Pirties ar saunos projektavimas  – pirmasis ir vienas iš svarbiausių statybos etapų. Nesvarbu, kaip gerai išplėtota projektinė dokumentacija , ir kruopščiai parinkta įranga, jos  vieta , bendra reprezentacinė objekto išvaizda ir vidinė objekto struktūra  priklauso nuo jo funkcionalumo, ilgalaikiškumo ir saugos.

Prieš pradėdami pirties projektavimo darbus, turite nustatyti :

Koks yra numatomas pirties tūris ?

Šeimynė pora, norinčiai ramiai pailsėti, puikiai jausis ir mažoje pirtelėjė, kuri gali būti sumontuota ir miegamąjame kambaryje. Triukšmingai kompanijai  labiau tinka didelė pirtis su erdviu priepirčiu ir šalto vandens apsipylimo sistema! Pageidautina būtų sukurti pirtį, kurioje kiekvienas asmuo turėtų galimybę atsigulti ant gulto. Kai rengiami pirties projektai, privaloma gerai apgalvoti ne tik šios dienos poreikius, bet ir galimus pirties tūrio poreikius ateityje.

Kaip sėkmingai parinkti pirties vietą pastate ?

Reikia nustatyti, ar galima įrengti vedinimo sistemą tiek pirtyje, tiek priepirtyje, ar pakanka elekros energetinės galios, ar galima įrengti kanalizacijos trapus, ar įmanoma saugiai sumontuoti  techninę įrangą. Jei pirtis bus montuojama atskirame pastate arba priestate – rekomenduojama neprojektuoti prie dulkėto kelio, kuo toliau nuo viešai matomų zonų, medžio paunksmeje, arciau prie vandens telkinio.

Kokios patalpos reikalingos prie pirties bendram naudojimui ?

Nuo to tiesiogiai priklauso nuo komunikacijų vieta. Poilsio kambarys , dušas, tualetas , padarys jūsų sauną arba pirtį patogesnę. Nepamirškite galimybės  priepirčio patalpose sukurti  bent mažą baseiną , net šalia esant vandens telkiniui (vandens procedūros būtų labiausiai laukiamos vėsaus rudens dieną , kai vietoj  sniego patalo lauke- tik lietus ir purvas ) .

Mes sukursime pilną dizaino paketą, kuris apima eskizai , piešiniai ,  medžiagų ir įrangos specifikacijas, darbų sąmatas.

Mūsų įmonė siūlo platų asortimentą standartinių dizaino pirčių ir saunų , funkcionalumas ir komfortas buvo išbandytas laiko ir patvirtintas daugelio užsakovų. Be to, mes mielai jums sukurti išskirtinį pirties projektą su originaliu dizainu ir prabangia apdaila. Stengiamės, kad mūsų kurti pirties projektai maksimaliai atitiktų Jūsų poreikius.

Mes projektuojame saunas ir pirtis įvairiems pareikiams:

  • Pirtys butuose ir kotedžose:
  • Kaimo sodybų kompleksai ir pavienės pirtys;
  • Pirtys privačiuose namuose;
  • Relakso zonos modulinės pirtys sveikatingumo kabinetuose;
  • SPA kompleksų tematinės pirtys;
  • Įmonių poilsio zonos pirtys;
  • Fitneso klubų poisio zonos pirtys;
  • Sanatorijų sveikatinimo zonos pirtys;