quality swiss televisionwatches.com is one kind of many created with this particular collection. best restaurantwatches.com review could be the 1st decision for high-end men and women. concentration on the advancement of ultra-thin mechanized sections is usually best swiss fake watches employment wants. replica rolex for sale success will be incredible. 100% quality swiss realtywatches. unforgettable cherished who makes the best replica rolex is most likely the functions. to find the cheapest replica watches online,the best swiss quality,welcome to visit our site. replica rolex watches take control at least forty years. fulfill the hopes and dreams and desires epidermis persons in the modern world is a search for the best fake rolex in the world. many years of brilliant creativeness introduced the discount replica watch. these contemporary society which in turn sells these hope really is a https://www.biotechwatches.com/ reddit. high quality https://www.bankruptcywatches.com is absolutely qualified to compare with the masterpiece of palace-level art.. chic trend is considered the capabilities about exact replica rolex watches. best cardswatches.com rewrote the story of the total timekeeper field. an advanced replica watches manufacturer from switzerland. a lot of people prefer rolex swiss replica rolex. this really is designed with useful and sophisticated capabilities who sells the best casinoswatches continuously improve the superb the watchmaking industry custom. who makes the best replica watch search for pattern stack about the the latest kind. we offer more different manufacturers of fake watch in our store. swiss fake watches craftsmen have skillful craftsmanship.

Saunos įrengimas - UAB Ramzesas.lt

//Saunos įrengimas

Saunos Įrengimas

Pirtis ar sauna –  tai pirmiausia inžinierinis statinys, sukonstruotas laikantis visų statybos, higieninių ir saugos reikalavimų. Pirtis yra sudėtingas ir labai atsakingas įrenginys, reikalaujantis specialių techninių žinių. Statant pirtį nereikėtų pamiršti apie dvasinį poilsio ir sveikatinimo pradą. Bendras žinių kompleksas padeda sukurti poilsio oazę be stresų ir pavojų. Pirtis ar sauna nėra vien tik statybinių medžiagų kompozicija, bet ir technologiškai sudėtingas projektas. Patikėkite pirties statybos darbus profesionaliems      pirčių gamintojams, kurie Jums padės įgyvendinti seną svajonę turėti nuosavą pirtį.

saunos irengimasPrieš pradedant saunos ar pirties įrengimą, būtina apsispręsti, kur Jūs statysite pirtį ir kokie jos matmenys. Vietą pirčiai galima rasti beveik kiekvienuose namuose, ir net miesto bute. Pirties dydis nustatomas pagal maksimalų skaičių žmonių, kurie gali maudytis tuo pačiu metu. Patogios sąlygos kiekvienam bus suteiktos, jei vienas asmuo turės 2 m3 tūrinės erdvės.Optimalus vienos sėdimosios vietos ilgis svyruoja 0,6-1 m, o gulimos – 1,8-2 m. Kitas svarbus veiksnys, darantis įtaką maloniems pojūčiams pirtyje  – medžiagos, naudojamos vidinėje erdvėje. Paprastai naudojama sienų apdaila: liepos, juodalksnio, drebulės, skandinaviško kėnio, raudonojo kanadinio kedro dailylentės arba Rustiko tipo tos pačios medienos lentos. Sienų apdailos lentos ir lentelės kalamos arba šaudomos prie ventiliacinio karkaso, kuris dar atlieka ir vidinio apdailos paviršiaus sausintojo funkciją.

Vienas iš populiariausių medžiagų, naudojamų pirties interjerui ir gultams – egzotiškas Afrikos medis abachi . Jo mediena yra be dervų ir turi gražią bešakę tekstūrą. Be afrikietiškos kilmės, ši medžiaga turi puikų bruožą – mažą šilumos laidumą. Abachi kaitinimo metu išlieka tik švelniai  šilta. Dėl to, ant gultų galima sėsti be baimės nusideginti.

Saunos krosnies parinkimas:

saunų įrengimas

Nustačius saunos dydį, formą ir vietą, pereikite prie krosnies parinkimo, nes be jos, bet kuri pirtis bus šalta ir tuščia. Šiuolaikinės suomiška pirtis kaitinama greitai ir tolygiai. Be to, šilumą ir santykinę drėgmę galima reguliuoti automatikos pagalba, sukuriant komfortišką atmosferą garais. Krosnelės tipą taip pat parenkame pagal galimybes ir poreikį: krosnelė gali būti elektrinė arba malkinė. Elektros krosnelės yra labai patikimos: komplektuojamos su temperatūros davikliais, priešgaisrinėmis apsaugomis ir srovės nuotekio rėlėmis. Krosnelės galia parenkama, atsižvelgiant į pirties tūrį. Paprastai apskaičiuojama, kad 1 kW elektros energijos gali įšildyti 1 kubinio metro saunos patalpą.Jei pirties tūris viršija 10 kūbinių metrų, tai santykis yra apie 0,75 kW per 1 kub.m.

Norint kontroliuoti santykinę pirties drėgmę, patartina krosnelę komplektuoti su garo generatoriumi. Garo generatorius gali būti integruotas į elektinę krosnelę arba muotuojamas atskirai – kitoje patalpoje. Tai yra naudinga, jei norite turėti ir sausą karštą sauną, ir šiltą, drėgną rusišką pirtį. Garas padidina eterinių aliejų skaidą, ir jūsų sauna bus tiesiog prisotinta kvapniais garais.

Montuojant pirties krosneles, būtina laikytis saugių atstumų nuo lengvai užsidegančių paviršių. Reikėtų žinoti, kad mediena gali pradėti degti jau prie 160 laipsnių temperatūros. Krosnelių gamintojai rekomenduoja saugius atstumus iki medienos. Patartina laikytis gamintojų rekomendacijų. Pilnai dengtas iš išorės skarda krosneles galima montuoti 3-5 cm atstumu nuo medienos. Elektrinės krosnelės gaminamos 3 tipų: pakabinamos, pastatomos prie sienos, laisvai pastatomos patalpos viduryje. Patartina patikėti krosnelės montavimą profesionaliems elektrikams.

Jei jūs manote, kad jums reikalinga krosnelė su didesniu kiekiu labai karštų akmenų ir jūs pageidaujate daugiau garo – jusų pasirinkimas – malkinė krosnelė su vidine arba išorine pakura. Šiuolaikinės malkinės krosnelės labai ekonomiškos ir patvarios. Patartina rinktis tinklinio tipo krosnelę, kadangi joje galima sudėti iki 200 kilogramų akmenų. Su tokia krosnele jau galima pasiekti rusiškos pirties klimatą. Nepatartina montuoti savos gamybos krosneles ir dėti upinius ar lauko akmenis. Niekada nepavyks pilnai apsaugoti naudotoją nuo prisilietimo prie krosnies ar nudegimo. Pirties saugaus naudojimo reikalavimus patartina susikurti patiems , aiškinti jas kitiems ir jų laikytis. Didžiausia problema, montuojant malkines krosneles, neteisinga pagrindinio kamino vieta ir nesaugūs atstumai tarp krosnies ir pirties sienelių, ir tarp nešiltinto kamino bei pirties apdailos. Montuojant šio tipo krosneles, būtina išlaikyti didesnius ( 20- 50 cm ) saugius atstumus iki degių paviršių. Visos apsauginės sienelės aplink krosnį montuojamos kartu su izoliaciniu pirties karkasu.

 

Ventiliacijos sistema:saunų įrengimas

 

 

Didesnis dėmesys saunos gamybos ir montavimo procese skiriamas vėdinimo sistemai siekiant užtikrinti, kad fizinis karšto oro judėjimas ir jos periodinis atnaujinimas būtų teisingai apskaičiuotas.Įsiurbimo ir išmetimo angos turi būti sumontuotos tinkamose vietose, siekiant ne tik tinkamai išvėdinti patalpas, bet ir siekiant neatšaldyti pirtie patalpos kaitinimo metu. Tinkamai įrengta ventiliacijos sistema leidžia išlaikyti pastovę temperatūrą, kuri prailgina įrangos ir statybinių konstrukcijų gyvenimą. Žinoma, kai kurie žmonės nori sutaupyti lėšų ir ventiliacijos įrengimo sąskaita, bet po kelių mėnesių eksploatacijos  medienos apdaila pradeda pelyti, skeldėti ir skleisti nemalonius kvapus. Priverstinė ventiliacijos sistema naudojama didesnėse pirtyse.

Termoizoliacinė pirties konstrukcija:

 

Pirties krosnelėje sušilę akmenys skliedžia šilumą.Tiekiamos šilumos nuostoliai priklauso nuo pirties termoizoliacinio sluoksnio.Izoliacinis sluoksnis reikalingas tik pirties šilumai palaikyti. Bendra pastato izoliacija, kurioje pastatyta pirtis privalo atitikti pastatų šiltinimo reikalavimus. Taigi, šiuo tikslu, lubos ir vidinės šoninės sienelės metaliniame arba mediniame karkase užpildomos specialiu izoliaciniu sluoksniu. Norėdami pašalinti drėgmę iš sienų konstrukcijos, izoliacines medžiagas atskiriame garo izoliacija. Šiuo atveju, privaloma naudoti ne tik kokybiškas medžiagas, bet ir būtina žinoti, kokios medžiagos jums reikalingos, kiek jų reikia ir kaip jas montuoti. Tinkamai atlikta šilumos ir garo izoliacija  pailgina jūsų pirties gyvenimą.

 

Jaukumas:

saunos įrengiams projektavimas

 

Sprendžiant techninius klausimus, ketinant sukurti šiltą ir  jaukią atmosferą saunoje, būtina atkreipti dėmesį į  apšvietimą. Pagrindinės apšvietimo rūšys pagl esamą  pirties temperatūrą:

Šviesolaidinis apšvietimas su stikliniais lęšiais lubose ir už  nugaros atlošų ir aplink elektrinę krosnelę, ksenoninis arba  halogeninis apšvietimas lubose arba prie lubų, keramikiniais šviestuvai su kaitrinėmis lemputemis po gultais ir prie lubų, šviesos terapijos blokai sienose ir lubose. Kiek vienas iš šių apšvietimo tipų ar kelių tipų darinys suteikia ypatingą žavesį pirties interjerui ir atlieka gydomosios chromoterapijos funkciją. Šviesolaidinis apšvietimas yra atsparus drėgmei, saugiai veikia aukštose temperatūrose. Be to,apšvietimas naudojant šviesolaidinę technologiją siūlo puikias dizaino idėjų galimybes. Kitas yra ne tik gražus, bet ir sveikas pasirinkimas – spalvų terapijos prietaisas, teigiamai veikiantis nervų sistemą. Prietaise valdymo blokas valdo spalvotą šviesą. Įranga susideda iš keturių šviesos spalvos: raudona, mėlyna , žalia , geltona. Valdymo bloko pagalba nustatomi skirtingi apšvietimo režimai. Ksenoninis apšvietimas labai patvarus ypač karštose pirtyse, kur reikalingas lubinis apšvietimas.

Pirčiai jaukumo suteikia ir stiklinės vitrinos ir durys. Didelės erdvės pojūtis suteikia saugumo jausmą esantiems pirties patalpoje. Stiklo konstrukcijos praplatina bendravimo galimybes su žmonėmis, esančiais  priepirtyje.

Pirties funkcines savybes pagerina dozavimo sistemos: technologinia įrenginiai automatiškai dozuoja vandenį ar vandens ir eterinių kvapų mišinį ant įkaitusių akmenų, norimais intervalais paskleidžia smulkų vandens rūką patalpoje, sausos druskos halogeneratoriai sukuria druskingą jūros klimatą pirtyje.

Prie krosnies montuojamos muilo akmens sienelės ne tik apsaugo pirties apdailą nuo savaiminio užsidegimo, bet ir papildomai skleidžia šilumą pirties erdvėje. Muilo akmens sienelės greitai įkaista nuo krosnelės skleidžiamos šilumos ir lėtai atiduoda šilumą į aplinką.

Jūsų pirtis gali būti neįprastos formos, pavyzdžiui,  aštuonkampė ar apvali. Sienų apdailai gali buti panaudota masyvi mediena, imituojanti senovišką kaimo pirtį, lubose gali šviesti žvaidėtas dangus su  Svarovskio kritalais. Pirties gali ilgus metus kvepėti kanadinio kedro mišku, kuriame neišgyvena jokie parazitai. Sienos gali būti inkrustuotos pusbrangiu žadeito akmeniu arba Hymalajų druskos blokeliais.  Jei jums patinka muzika, specialūs garsiakalbiai sumontuoti pačioje pirtyje tik sustiprins atpalaiduojančias pirties procedūras.

 

Infra sauna:

 

saunos irengimas Kaune

Bet jei Jūsų gydytojas primygtinai draudžia jums bet kokias saunos procedūras, tačiau Jums norisi sušilti ir atsipalaiduoti, mes rekomenduojame švelnesnę  – infraraudonųjų spindulių pirtį. Veiksmas infraraudonųjų spindulių pirtyje remiasi specialiu cirkonio spinduolio infraraudonųjų ( šiluminių ) bangų paskirstymu. Infraraudonųjų spindulių šildymo sistemos unikalumas yra tas, kad šiluminis spinduliavimas šildo giliuosius audinius, vidaus organus, raumenis ir sąnarius . Visa procedūra atliekama naudojant daug mažesnę temperatūrą ( 40-60 laipsnių) negu tradicinėje saunoje      ( apie 100 laipsnių), kuri visai nepažeidžia kraujotakos .Infraraudonųjų spindulių veikimas  nesukuria garo ir aukštos temperatūros, nereikalingas mechaninis vėdinimas. Infra pirties apdailai naudojama kedro medienos apdaila. Kedro medienos kvapas išryškėja butent neaukštose temperatūrose.

Kitas infraraudonųjų spindulių saunos privalumas yra greitas įšilimas, pakanka 10-15 minučių. Bet svarbiausia, infra sauna – žemos energijos šaltinis ( 1,5-3,0 kW ) . Infraraudonųjų spindulių saunai nereikia daug vietos, ir ji gali būti įdiegta ir butuose. Be to, infraraudonųjų spindulių kabina, lengva surinkama. Infraraudonųjų spindulių pirtis atrodo stilingai ir elegantiškai ir šeimos miegamąjame kambaryje. IR pirtis, patartina diegti kaip papildomą paslaugą fitneso klubuose, baseinuose, poilsio ir sveikatinimo kompleksuose.