PIRČIŲ ĮRENGIMAS

Pirties projektai

Sakoma, kad sveikatos už pinigus negali nusipirkti, bet investuoti į savo sveikatą – puiki idėja ! Ir mes kalbame ne apie brangių tablečių “Magic ” pirkimą , o savo pirties ar saunos statybą. Senovės gydytojai tikėjo, kad pirtis gali nugalėti bet kokia ligą, tačiau šiuolaikinis mokslas įrodė, kad mūsų protėviai buvo ne taip toli nuo tiesos. Ir tegul praeities statybininkai nebuvo visiškai orientuoti į sudėtingą architektūros terminologiją, bet pirčių ir saunų dizainui jie skyrė daug dėmesio . Ir daugelis šiuolaikinių meistrų laikosi senovinių tradicijų, projektuojant ir statant pirtis.

Pirties ar saunos projektavimas – pirmasis ir vienas iš svarbiausių statybos etapų. Nesvarbu, kaip gerai išplėtota projektinė dokumentacija , ir kruopščiai parinkta įranga, jos vieta , bendra reprezentacinė objekto išvaizda ir vidinė objekto struktūra priklauso nuo jo funkcionalumo, ilgalaikiškumo ir saugos.

Prieš pradėdami pirties projektavimo darbus, turite nustatyti :

Koks yra numatomas pirties tūris ?

Šeimynė pora, norinčiai ramiai pailsėti, puikiai jausis ir mažoje pirtelėjė, kuri gali būti sumontuota ir miegamąjame kambaryje. Triukšmingai kompanijai labiau tinka didelė pirtis su erdviu priepirčiu ir šalto vandens apsipylimo sistema! Pageidautina būtų sukurti pirtį, kurioje kiekvienas asmuo turėtų galimybę atsigulti ant gulto. Kai rengiami pirties projektai, privaloma gerai apgalvoti ne tik šios dienos poreikius, bet ir galimus pirties tūrio poreikius ateityje.

Kaip sėkmingai parinkti pirties vietą pastate ?

Reikia nustatyti, ar galima įrengti vedinimo sistemą tiek pirtyje, tiek priepirtyje, ar pakanka elekros energetinės galios, ar galima įrengti kanalizacijos trapus, ar įmanoma saugiai sumontuoti techninę įrangą. Jei pirtis bus montuojama atskirame pastate arba priestate – rekomenduojama neprojektuoti prie dulkėto kelio, kuo toliau nuo viešai matomų zonų, medžio paunksmeje, arciau prie vandens telkinio.

Kokios patalpos reikalingos prie pirties bendram naudojimui ?

Nuo to tiesiogiai priklauso nuo komunikacijų vieta. Poilsio kambarys , dušas, tualetas , padarys jūsų sauną arba pirtį patogesnę. Nepamirškite galimybės priepirčio patalpose sukurti bent mažą baseiną , net šalia esant vandens telkiniui (vandens procedūros būtų labiausiai laukiamos vėsaus rudens dieną , kai vietoj sniego patalo lauke- tik lietus ir purvas ) .

Mes sukursime pilną dizaino paketą, kuris apima eskizai , piešiniai , medžiagų ir įrangos specifikacijas, darbų sąmatas.

Mūsų įmonė siūlo platų asortimentą standartinių dizaino pirčių ir saunų , funkcionalumas ir komfortas buvo išbandytas laiko ir patvirtintas daugelio užsakovų. Be to, mes mielai jums sukurti išskirtinį pirties projektą su originaliu dizainu ir prabangia apdaila. Stengiamės, kad mūsų kurti pirties projektai maksimaliai atitiktų Jūsų poreikius.

Mes projektuojame saunas ir pirtis įvairiems poreikiams:

  • Pirtys butuose ir kotedžose;

  • Kaimo sodybų kompleksai ir pavienės pirtys;

  • Pirtys privačiuose namuose;

  • Relakso zonos modulinės pirtys sveikatingumo kabinetuose;

  • SPA kompleksų tematinės pirtys;

  • Įmonių poilsio zonos pirtys;

  • Fitneso klubų poisio zonos pirtys;

  • Sanatorijų sveikatinimo zonos pirtys;